Kontakt

Ring oss

08-570 225 84
Öppet kl 11.00-15.00

Besök oss

Hammarby Kaj 50a
120 63 Stockholm

Jobba hos oss

ansokan@zilloman.com

Kalasbutiken

shop.zilloman.com

Vi på kontoret

Ulf Andersson

VD, kreatör och ARU

Telefon: 0708 25 71 08

E-post: ulf@zilloman.com

Agnes Tyrén

Kreativ & strategisk projektledare

Telefon: 08 570 225 84

E-post: agnes@zilloman.com

Michelle Melander

Ansvarig produktionsledare

Telefon: 08 570 225 84

E-post: michelle@zilloman.com

Anton Lundgren

Produktionsledare

Telefon: 08 570 225 84

E-post: anton@zilloman.com

Emma Niegemann

Platschef och kreativ producent SYD

Telefon: 08 570 225 84

E-post: emma@zilloman.com

Brittis Andersson

Ateljé och butik

Telefon: 0707 19 65 83

E-post: brittis@zilloman.com

 

Jan Rademaekers

Teknisk produktion

Telefon: 0735 68 06 07

Epost: jan@zilloman.com

Robert Molander

Artistisk producent

Telefon: 08 570 225 84

E-post: robert@zilloman.com

Therese Svensk

Hållbarhetsgruppen

Telefon: 08 570 225 84

E-post: info@zilloman.com

Linnea Eriksson

Hållbarhetsgruppen

Telefon: 08 570 225 84

E-post: info@zilloman.com

Johan Iggbom

Hållbar rekrytering

Telefon: 08 570 225 84

E-post: info@zilloman.com

Dragan Tomic

Affärsgruppen

Telefon: 08 570 225 84

E-post: info@zilloman.com

Joachim Kärrström

Företagshälsa

Telefon: 08 570 225 84

E-post: info@zilloman.com