Kontakt

Ring oss

08-570 225 84
11-15 på vardagar.

Besök oss

Hammarby Kaj 50a
120 63 Stockholm

Jobba hos oss

ansokan@zilloman.com

Kalasbutiken

shop.zilloman.com

Vi på kontoret

Ulf Andersson

VD, konsult och kreatör

Telefon: 0708 25 71 08

E-post: ulf@zilloman.com

Julia Andersson

Kreativ chef och projektledare

Telefon: 0709 16 23 58

E-post: julia@zilloman.com

Brittis Andersson

Artistevent, butik och ateljé

Telefon: 0707 19 65 83

E-post: brittis@zilloman.com

 

Anette Eriksson

Projektledare

Telefon: 0702 04 79 04

Epost: anette@zilloman.com  

Petter Ahrbom

Produktionsansvarig

Telefon: 0706 66 84 91

E-post: petter@zilloman.com

Felicia Rosén

Produktionsledare

Telefon: 0706 07 03 98

Epost: felicia@zilloman.com

Louise Nilsson

Producent

Telefon: 0791 00 99 74

Epost: louise@zilloman.com

Robert Molander

Artistisk producent

Telefon: 08 570 225 84

E-post: robert@zilloman.com

Therese Svensk

Producent och hållbarhetsgruppen

Telefon: 08 570 225 84

E-post: info@zilloman.com

Linnea Eriksson

Producent och hållbarhetsgruppen

Telefon: 08 570 225 84

E-post: info@zilloman.com